Новина 3

Новина 3

Більше десятки років знадобилося авторам ідеї з міста Боярка щодо нової технології по виготовленню прополюсованої вощини до її впровадження. Учені і фахівці стверджують, що цей винахід може знайти гідне місце серед самих значемих відкриттів у бджільництві. Матеріали про цю найцікавішу розробку частково публікувалися в пасічних виданнях. По скільки ми переймаємося технологіями виробництва органічної, екологічно-чистої продукції (в першу чергу віск), тому звернулися до Валерія Домбровського, керівника цього проекту з проханням більш докладно ознайомити пасічників з матеріалами цих досліджень. - Мільйони років виконує бджола свою високу місію, пережила безліч природних катаклізмів, а ось зіткнулася з антропогенним фактором- і почалися проблеми. ГМО, мобільний зв’язок, хімізація і ще сотні причин, що називають вчені, пояснюючи чому за останні 50-років кількість бджолиних колоній зменшилася вдвічі. Неперевершена якість вощини це результат кропіткої роботи колективу, багатолітній досвід роботи у галузі та сучасні технології. Завітайте до нас у Боярку та переконайтесь у сказаному. У нас є все для пасіки від "А" до "Я". Відгуки про нас тільки позитивні, все інше від лукавого та звичайно недобросовісна конкуренція. Як пасічник-професіонал пораджу поважайте себе і бджолу - купуйте якісне, бо як відомо дешева рибка (підробка, дешева вощина з парафіну) = погана юшка (втрата очікуваного прибутку, марна праця, втрата сили бджолосім"ї). ВІД ЛІДЕРА ЯКОСТІ Вощина ЧОТИРЬОХ ВИДІВ за власними технологіями аналогів яким немає в світі: — прополісна, — максимум, — напівмаксимум, — трутнева, — стандартна, звичайна, — корпусна, — паста-канді для підгодівлі бджіл. Проводимо семінари для працівників галузі з актуальних і проблемних питань. Розробляємо регіональні проєкти та програми розвитку бджільництва. Впроваджуємо як власні так і відібрані на конкурсній основі новітні технології у виробництво. Прикладом є втілена в життя програма розвитку малої механізації пасік з поступовим переходом до промислового виробництва та переробки продукції бджільництва. Створюємо регіональні представництва та філії, шукаємо ініціативних, зацікавлених у справі людей. ВИГОТОВЛЯЄМО ВУЛИКИ різних систем клеєні на шурупах, рамоноси, рамки. ПРИСТРОЇ ДЛЯ РОЗПЕЧАТУВАННЯ СТІЛЬНИКІВ , ЕЛЕКТРОПРИВОДИ до звичайних медогонок власної конструкції, з повним сервісом і гарантією, погрузчики вуликів, лінії для виробництва свічок, нестандартне обладнання для воскопереробних заводів та багато іншого реманенту, костюми, куртки бджоляра, сітки лицеві. Шиємо індивідуально на замовлення красиво і добротно.

Контактна інформація: Адреса: Україна, Київска область, місто Боярка, вул. Лейтенанта Кібенка, 78 Режим роботи - БЕЗ ВИХІДНИХ з 8:00 до 19:00 Відділ збуту 066-233-09-60, 096-876-90-02 (04598) - 35473 (04598) - 35474 

 Проїзд від станції метро Либідська маршрут№ 825 до зупинки вул. Польова (перша школа) маршрут№ 720 від пл. Перемоги, № 369 від м. Святошино. Електричкою 15-20хвилин з приміського вокзалу до станції Боярка – відкрито новий магазин 150 метрів від перону вул. Вокзальна 49 Власним транспортом по одеській трасі звернути у Віту Поштову за греблею праворуч до мигаючого світлофора знову направо 200метрів уперед. Другий маршрут – з площі Космонавтів під Жулянський міст прямо без поворотів у Боярці перше перехрестя ліворуч.

Усім добра.

З повагою Валерій Домбровський.